Psychologia Społeczeństwo

Czarowanie

Nasze społeczeństwo lubi po radę sięgać do wróżek, lubi wiedzieć czy się zakocha, czy będzie bogate i czy życie będzie usłane różami. Uważa się, że ezoteryka w naszym kraju warta jest wiele milionów. Wróżenie z kart Tarota, przez SMS czy w innym sposób to biznes, na którym da się zarobić i to nie małe pieniądze.

Wróżka prawdę Ci powie?

Wróżka zawsze podpowie jak zmienić życie, w co się ubrać, jaką propozycję pracy wybrać dla siebie, zawsze pomoże i zawsze zrobi to tak, że ludzie jej uwierzą. Do wróżek chodzi większość naszego społeczeństwa. Wróżby prawie zawsze się sprawdzają a dobra wróżka jest jak psycholog, który wysłucha, poradzi i oczywiście odpowiednio skasuje.

Popyt na wróżki jest ogromny, agencje zajmujące się ezoteryką zarabiają duże pieniądze. Każdy sądzi i uważa, że chodzenie do wróżek to farsa i głupota, jednak ludzie do wróżek chodzą, a zarobki osób zajmujących się wróżeniem są naprawdę duże.

Amatorki wróżenia przychodzą do swojej wróżki regularnie, spowiadają się jej ze swoich problemów i za każdym razem oczekują na jak najlepszą poradę lub wróżbę. Niektóre panie korzystając raz z usług wróżbity, więcej już nie przychodzą ale są takie, które bez ezoterycznych porad żyć nie mogą.

Prawdziwy biznes

Popularne stacje ezoteryczne mogą dziennie zarobić około 100 tys zł, miesięcznie daje to już kwoty astronomiczne. Konsultacja 20 minutowa u wróżki to około 200 zł a konsultacja osoby znanej u wróżki, za czas około 30 minut, wynosi blisko 1000 zł. Wystarczy być tylko dobrym wróżem lub dobrą wróżką. Oczywiście nie oznacza to, że wróżka czyta przyszłość z kart, fusów czy szklanej kuli. Wystarczy być dobrze nastawionym do ludzi, wykazać się cechami dobrego psychologa, posłuchać, odpowiednio doradzić a czas poświęcony klientowi nie będzie czasem straconym.

Z usług wróżek bardzo lubią korzystać celebrycii, na tym fakcie zarabia się najlepiej i najwięcej. Wiele kobiet i mężczyzn czyta horoskopy, wierzy w talizmany i słucha wróżb. Może coś w tym jest i może rzeczywiście niektóre wróżby niektórym ludziom się sprawdzają.