Porady

Busy Renault Traffic Passenger – nowoczesne?

Wybierając się w dalszą podróż busem zastanawiamy się, czy aby na pewno spełni on nasze oczekiwania. Nikt z nas nie chce niepotrzebnie męczyć się w trakcie jazdy, dlatego warto zadać sobie pytania, jakiego busa wybrać – wyjaśniają specjaliści z DD Auto.

RENAULT TRAFFIC PASSENGER

W Polsce w ostatnich latach, minibusy Renault stały się bardzo popularne. Nie ma co się temu dziwić, ponieważ wyróżniają się na rynku tym, że są bardzo przestronne i w wersjach pasażerskich mogą spokojnie zabrać 9 dorosłych osób oraz sporo bagażu. Przy tym wszystkim, nie tak jak inne busy do Niemiec, ten samochód oferuje dużo miejsca podróżnych oraz szereg nowoczesnych udogodnień. Standardem jest manualna klimatyzacja, czy też wygodne fotele. Na uwagę zasługuje również główny fotel kierowcy, który jest bardzo wygodny i zapewnia spokojne warunki pracy kierowcy, co przy długich trasach – do Niemiec czy Francji – jest niezwykle istotne.

BAGAŻE

Torby podróżujących spokojnie mieszczą się w specjalnie zaprojektowanej przestrzeni bagażowej – nie ma więc konieczności montowania bagażnika dachowego, który zmniejsza komfort jazdy, która staje się wtedy głośniejsza oraz wolniejsza.

Busy Renault Traffic Passenger cechują się również dużą dopuszczalną masą ładunkową, więc jeśli bagaży jest naprawdę dużo, nie ma żadnych przeszkód aby zamontować dodatkowy, zewnętrzny bagażnik, który powiększy przestrzeń bagażową i pozwoli przewieźć dużo więcej toreb i bagażu.

 

Warto wypożyczyć sprawdzone i bezpieczne samochody, a takie oferuje niemalże każda wypożyczalnia samochodów Koszalin jest miastem, w którym z pewnością znajdziecie idealne busy do wynajęcia.