Newsy

Nowy model Xboxa

Dla wszystkich fanatyków gier na konsoli szykuje prawdziwa gratka. Otóż od jakiegoś czasu wiele źródeł informuje, iż na rynku ma pojawić się nowa konsola – Xbox Scarlett, który wprowadzi nowoczesne rozwiązania oraz zaskoczy na pewno niejednego gracza. Dzięki dwóm wersjom: tańszej i droższej – będzie łatwiej dostępny dla wszystkich. 

1. Konkurencja

Xbox Scarlett ma być tańszy od ostatniej wersji Xboxa One. Producenci zarzekają, iż Xbox Scarlett ma mieć premierę jesienią 2020 roku. Ma być on wykonany w dwóch odmianach: słabszej – tańszej oraz droższej. W przypadku modelu tańszego, klienci mogą spodziewać się mniejszej pamięci. Najprawdopodobniej ma to być model stworzony na abonament co oznacza, iż gry będą w oferowane abonamencie a nie tak jak do tej pory osobno kupowane przez użytkowników na płytach.

2. Ceny

Xbox Scarlett może stać się sporym konkurentem dla modeli dostępnych już na rynku. Microsoft ucząc się na dotychczasowych błędach, chce wypuścić na rynek sprzęt tańszy z nowymi możliwościami. Mimo, iż nie jest znana jego cena, wiele osób z branży zgodnie obstawia iż może on kosztował od około 500 do 800 zł (w przypadku tańszej wersji).

3. Czego mogą się spodziewać użytkownicy?

Mimo, iż parametry techniczne nie są do końca jeszcze znane, wiele osób obstawia, iż w nowej konsoli będzie można mieć do czynienia z nowszymi technologiami – sprzęt będzie jednym z najszybszych dostępnych obecnie na rynku.