Bez kategorii

Xbox scarlett – nowa generacja

XBOX to konsola, która cieszy się dużą popularnością wśród klientów w każdym wieku. Gracze doceniają jego parametry, możliwości, nowe techniki gry oraz nowoczesny design. Ostatnio obiegła informacja, iż niedługo ma się pojawić nowy xbox scarlett. Co wiadomo o tym sprzęcie? Zapraszam poniżej. 

1. Kiedy premiera?

Różne źródła podają przeróżne informacje. W internecie można znaleźć, iż xbox scarlett zostanie zaprezentowany jeszcze w tym roku (w 2019), inni z kolei zgodnie twierdzą, iż premiera nastąpi dopiero w 2021. Xbox Scarlett ma być wypuszczony w dwóch wersjach – w podstawowej i bardziej zaawansowane. Podstawowa wersja tego sprzętu to tradycyjna, dobrze znana graczom konsola. Druga wersja to tzw. przystawka do telewizora.

2. Nowe możliwości

Xbox Scarlett jak zapowiadają producenci ma zastąpić dominującą obecnie na rynku konsolę Xbox One. Nowy sprzęt ma posiadać już nowoczesną technologię – AMD 2 oraz kartę graficzną nowej generacji, produkcji AMD. Dzięki użytkownicy czemu wszyscy użytkownicy będą mogli cieszyć się nowymi możliwościami podczas grania (wyświetlanie gier w rozdzielczości 4K) oraz zapewni ona dostęp do mnóstwa tytułów gier znanych z poprzednich wersji.

Co ciekawe, ten xbox ma być dostępny w dwóch wersjach – tańszej i droższej. Jak wynika z przecieków producentów tańsza wersja może kosztować już nawet około 800 zł. Jest to bardzo atrakcyjna cena jak na taki sprzęt.

więcej na: http://nowakonsola.pl